MR. PLAYWOOD 3D puzzle Tower Bridge 312 dílků SLEVA - 30%

Kód: 10002
Akce
Značka: LLC Playwood
1 899 Kč –30 %
MR. PLAYWOOD 3D puzzle Tower Bridge 312 dílků  SLEVA - 30%
1 899 Kč –30 % 1 329 Kč 1 098 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Sklápěcí most v Tower Bridge má dvě věže a vertikální výtahy. Jedna slavná královna jeden takový má - možná máte stejný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

5.5tower bridge web15.2

LEGENDA

Tento zázrak inženýrské zdatnosti pana Playwooda představuje zmenšenou kopii slavného Tower Bridge (rekonstruovaného podle starobylé rytiny).

Most postavil pan Playwood, aby zkrátil dobu, kterou mladý vynálezce strávil každodenní cestou mezi jeho domovem a Akademií inženýrů. Před uvedením mostu do provozu se doba jízdy pohybovala kolem 4,5 minuty. Most ji snížil na 3 minuty a 20 vteřin.

Na stavbě Tower Bridge se podílel i slavný architekt pan Woodson, známý návrhem stromového domu odolného proti vlhkosti a větru.

Věže mostu slouží jako obytné čtvrti pro domácí mazlíčky pana Playwooda - pro gigantického šneka Slippera a ještěrku Silver.

Legenda praví, že každý, kdo projde přes most se zavázanýma očima a neuspěje, vyhraje v loterii. Nikdo toho zatím ale nedosáhl.

Most se zdvihá dvakrát denně - v poledne a o půlnoci. Původ této tradice je obskurní. Pan Playwood jednoduše říká, že: „Pokud ho můžete zvednout, měli byste ho zvednout.”

Tower Bridge slouží jako inspirace pro umělce žijící na větvích Velkého stromu. Každoročně se tu koná umělecká soutěž, kdy vítěz získá čestnou medaili Zlatý oříšek.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Puzzle Mr.Playwood
Záruka: 2 roky
Počet částí: 312
Typ: Sběratelský model
Věk: 14+
Velikost sestaveného modelu: 540 x 160 x 370 mm
Velikost balení: 447 x 280 x 43 mm
Materiál: Pískovaná překližka, Vosk
Obalový materiál: Překližka, Lepenka, Smršťovací fólie

Tower Bridge MR.PLAYWOOD (Part 1)

Tower Bridge MR.PLAYWOOD (Part 2)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: