MR. PLAYWOOD 3D puzzle Slon 159 dílků SLEVA - 30%

Kód: 10004
Akce
Značka: LLC Playwood
1 499 Kč –30 %
MR. PLAYWOOD 3D puzzle Slon 159 dílků  SLEVA - 30%
1 499 Kč –30 % 1 049 Kč 867 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Slon dělá díky skutečnému mechanismu čtyř vazeb kroky vpřed. Rovněž se rád účastní maratonů a když se baví, stříhá ušima.

Detailní informace

Detailní popis produktu

elephant box 2 webelephant web pwelephant box 1 web

LEGENDA

Slon je unikátní hodinkový mechanismus, který vymyslel pan Playwood, když mu bylo pouhých sedm let.

Pro sestavení slona použil mladý inženýr kresbu ze starobylého svitku. Jeho skutečnou velikost však zjistil pan Playwood až o mnoho let později poté, co získal přístup do Velké arboreální knihovny.

V době, kdy mechanismus sloužil panu Playwoodovi jako hračka, se používal také k přepravě drobných zásilek, jako je ovoce či ořechy, nebo jako průzkumník. Díky slonovi se například podařilo zjistit, že divoši, kteří vyšli ze Zeleného moře, chystají útok na kmeny, které sídlí na Velkém stromě, a ty se na něj tak byly schopny včas připravit.

V dobách míru se slon používá k dosažení nejsušších plodů z obtížně přístupných větví. Unese až kilogram ovoce naráz. Možná to není hodně, ale díky své vytrvalosti je slon schopný provést až sto nákladních jízd za den. A najednou máte celý metrák lahůdek!

Slon se ovládá pomocí hlasových příkazů. Ty je potřeba dávat klidným hlasem a vyhýbat se křiku. Říká se, že někteří písaři uměli ovládat robota telepatií a na podporu těchto tvrzení existují i přesvědčivé důkazy.

Slon je sice pomalý, to však nahradí jeho mimořádná vytrvalost a klid. Slyší na přezdívku Ucho džbánu, miluje vyhřívání na slunci a v každodenním životě je úzkostlivý.

Slon je zobrazený na poštovní známce v hodnotě 5 semen, vytištěné na tenké kůře vysoké kvality.

Lidé věří, že když se někdo na větvích Velkého stromu setká s plně naloženým slonem, měl by přes něj třikrát přeskočit, aniž by z větve spadl. Ten, kdo dokáže tento trik dokončit, si zajistí úspěch ve všem svém úsilí. Setkání s nenaloženým slonem však přinese déšť.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Puzzle Mr.Playwood
Záruka: 2 roky
Počet částí: 159
Typ: Sběratelský model
Věk: 14+
Velikost sestaveného modelu: 500 x 270 x 350 mm
Velikost balení: 447 x 280 x 43 mm
Materiál: Leštěná dýha, Voskové a dřevěné nápravy - 20 položek
Obalový materiál: Překližka, Lepenka, Smršťovací fólie

Slon MR.PLAYWOOD (Part 1)

Slon MR.PLAYWOOD (Part 2)

Slon MR.PLAYWOOD (Part 3)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: