MR. PLAYWOOD 3D puzzle Pokladnička Šnek 83 dílků SLEVA - 30%

Kód: 10001
Akce
Značka: LLC Playwood
899 Kč –30 %
MR. PLAYWOOD 3D puzzle Pokladnička Šnek 83 dílků  SLEVA - 30%
899 Kč –30 % 629 Kč 520 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Šnečí pokladnička je skutečná pokladna. Jediným dotykem spustíte mechanismus, který na speciální platformě skryje minci do nejtajnějšího úložného prostoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

snail 3 websnail box 2 websnail box 1 web

LEGENDA

Jeden z prvních vynálezů šestiletého pana Playwooda. Mladý vynálezce se inspiroval oblíbeným domácím mazlíčkem - gigantickým šnekem jménem Slipper.

Slipper, který sloužil jako prototyp pokladničky, je známý svou nervózní povahou. Když byl jednou urážený na svého pána, vydal se na útěk. Za 24 hodin urazil vzdálenost tří loktů a poté, co mu pan Playwood slíbil, že ho bude denně krmit vybranými hrozny, souhlasil, že se vrátí domů.

Pokladničku používal pan Playwood k ukládání semínek, které obyvatelům Velkého stromu sloužily jako měna. Později byl nalezen starobylý poklad, zakopaný pod kořeny Velkého stromu, a v něm i schované zlaté mince.

Pokladnička byla původně vybavena systémem proti krádeži. Pan Playwood musel ale od mechanismu upustit, když skoro přišel o prst, který v mazané pasti uvízl.

Jedna z verzí pokladničky měla také falešné dno - to pan Playwood použil, aby ukryl plány svých nejtajnějších vynálezů.

Boční stěny pokladničky jsou vyrobené ze slinuté transparentní pryskyřice sklizené na východních větvích Velkého stromu. Výroba tohoto materiálu trvá dva až pět týdnů a je vysoce riziková - pryskyřice si totiž může z nudy zdřímnout a spadnout z větve.

Teď, když pokladnička získala mezi kmeny žijícími na Velkém stromě obrovskou popularitu, se stala povinným darem, který ženich nabízí své vybrané nevěstě. Pokud dívka návrh zamítne, vysype obsah krabičky na hlavu nešťastného uchazeče (pokladnička se zpět poskytovateli nevrací).

Dvakrát se stalo, že se panu Playwoodovi snažil kdosi pokladničku ukrást. Poprvé ho ukradl kočovník zvaný Červenovous. Za trest ho kmenoví vůdci odsoudili na tři měsíce obecně prospěšných prací na ořechové farmě. Podruhé si krabičku odnesl obří pták Ruakh, který žije na horních větvích. Pan Playwood dokázal majetek vrátit zpět do svých rukou pouze pomocí brokovnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Puzzle Mr.Playwood
Záruka: 2 roky
Počet částí: 83
Typ: Mechanický dřevěný model
Věk: 14+
Velikost sestaveného modelu: 200 x 170 x 195 mm
Velikost balení: 302 x 280 x 43 mm
Materiál: Leštěná dýha, Elastická příze, Akrylový kus, Voskové a dřevěné nápravy - 8 položek
Obalový materiál: Překližka, Lepenka, Smršťovací fólie

Šnečí pokladnička MR.PLAYWOOD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: