MR. PLAYWOOD 3D Puzzle Mechanický jednorožec 156 dílků SLEVA - 30%

Kód: 10008
Akce
Značka: LLC Playwood
1 299 Kč –30 %
MR. PLAYWOOD 3D Puzzle Mechanický jednorožec 156 dílků  SLEVA - 30%
1 299 Kč –30 % 909 Kč 751 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Nádherné vozidlo, které se prohání vzduchem, a přesto má neklidnou povahu. Pozor, aby vás neshodil ze sedla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IMG_9840_18.6IMG_4157

LEGENDA

Je všeobecně známé, že Velký strom, na kterém bydlí pan Playwood, je tak obrovský, že může trvat několik dní, než procestujete z jedné větev na druhou a přitom nikdy nedosáhnete cíle. Stromové národy tak potřebují efektivní dopravní prostředky. Pan Playwood se rozhodl svým spoluobčanům - i sám sobě - pomoci. Pravdou je, že to nebylo snadné.

Počáteční způsob přepravy živých tvorů a nákladu z větve na větev vyžadoval použití katapultu na dlouhou vzdálenost. Vynález měl ale malý problém. Jedinou nevýhodou tohoto mechanismu byla špatná přesnost cílení. To jednoduše řečeno znamenalo, že jste sice vyrazili ze své větve, ale přesné místo přistání nebylo možné odhadnout.

Potom pan Playwood navrhl sloního robota. Ten ale bohužel nebyl kvůli malým rozměrům vhodný k přepravě lidí. Když vynálezce přišel s mamutím robotem, zařízení bylo zase tak nemotorné, že téměř rozbilo stromovou vesnici na třísky.

Až konečně přišel úspěch! Pan Playwood dokázal navrhnout pro cestování po Velkém stromě dokonalé vozidlo - mechanického jednorožce.

Toto nádherné vzduchové vozidlo se vyznačuje důstojným držením těla a masivním rozpětím křídel. Je schopné projet obrovskou vzdálenost na jediné nabití a svůj robustní roh používá k roztýlení listů na cestě.

Je tu však složitá nuance: Mechanický jednorožec má neklidnou povahu. Abyste se naučili létat, museli byste absolvovat tříměsíční přípravný kurz. Kromě toho je toto ""vozidlo"" na cestách povolené jen tehdy, pokud nosíte speciální korkovou přilbu, která chrání jezdce před modřinami - v případě, že vás jednorožec vyhodí ze sedla. Jezdci ale samožřejmě ze sedla příliš nesklouzávají - jen dvacetkrát až třicetkrát denně.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Puzzle Mr.Playwood
Záruka: 2 roky
Počet částí: 156
Typ: Sběratelský model
Věk: 14+
Velikost sestaveného modelu: horní křídla: 470 x 330 x 500 mm, dolní křídla: 470 x 605 x 385 mm
Velikost balení: 447 x 280 x 43 mm
Materiál: Eštěná leštěná dýha, Voskové a dřevěné nápravy - 4 položky, Elastická příze
Obalový materiál: Překližka, Lepenka, Smršťovací fólie

Mechanický jednorožec MR.PLAYWOOD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: