MR. PLAYWOOD 3D Puzzle Kolotoč 137 dílků SLEVA - 30%

Kód: 10011
Akce
Značka: LLC Playwood
1 049 Kč –30 %
MR. PLAYWOOD 3D Puzzle Kolotoč 137 dílků  SLEVA - 30%
1 049 Kč –30 % 734 Kč 607 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Magický kolotoč se roztočí jen tehdy, když vyslovíte kouzelné slovo. V závislosti na něm se otáčí buď ve směru hodinových ručiček, nebo naopak.

Detailní informace

Detailní popis produktu

11.211.3

LEGENDA

Dárky pro mladší bratry a sestry? To byla pro pana Playwooda vždycky výzva. Veškerý čas věnuje vynalézání a navrhování a pravidelně zapomíná na ostatní důležité věci. Jako například co přesně daroval nebo komu to daroval. Anebo přesná data narozenin. Taková neduchapřítomnost samozřejmě vede ke vzteku příbuzných a to je to nejhorší.

Jednoho dne ale přišel pan Playwood s řešením tohoto problému. Vytvoří dar pro všechny své bratry a sestry najednou. A tak navrhl magický kolotoč.

„Co je na něm tak kouzelného?” zeptali byste se. No, v první řadě je zasazený do podoby kolotoče a začíná se točit jen tehdy, když vyslovíte kouzelné slovo. V závislosti na specifickém slově se kolotoč otáčí buď ve směru hodinových ručiček, nebo naopak. A pokud si na svou převodovku položíte kapku magického arašídového oleje, zařízení začne hrát hudbu výjimečné krásy.

Mezi živočichy umístěnými na kolotoči najedete jednorožce a okřídleného slona. Jedná se o nejčastější stvoření, která se pohybují kolem Velkého stromu. Ryba posazená na střeše kolotoče je ovšem něco úplně jiného. Jak se tam dostala? Dokonce i dnes si jen velmi málo lidí uvědomuje, že létající ryby obývající oceán, který pohlcuje kořeny Velkého stromu, dokáží létat na jeho nejvyšší větve.

Ve výsledku tak kouzelný kolotoč nezklamal očekávání. Jak pan Playwood, tak všichni jeho příbuzní byli šťastní. A klid v rodině je klíčový.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Puzzle Mr.Playwood
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.45 kg
Počet částí: 137
Typ: Sběratelský model
Věk: 14+
Velikost sestaveného modelu: 250 x 250 x 320 mm
Velikost balení: 447 x 280 x 43 mm
Materiál: Pískovaná překližka, Vosk, Dřevěné nápravy - 42 položek
Obalový materiál: Překližka, Lepenka, Smršťovací fólie

Kolotoč MR.PLAYWOOD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: