MR. PLAYWOOD 3D puzzle Globus 158 dílků SLEVA - 30%

Kód: 10007
Akce
Značka: LLC Playwood
1 699 Kč –30 %
globe web
1 699 Kč –30 % 1 189 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

A přece se točí! Od tohoto okamžiku jste jediní, kdo rozhodne, kdy a v jakém směru se glóbus roztočí. Ucítíte se jako Pán zeměkoule.

Detailní informace

Detailní popis produktu

globe box 1globeglobe box 2 web

LEGENDA

Pan Playwood přišel s myšlenkou glombusu po sérii experimentů, které ho přesvědčily, že Země byla skutečně kulatá.

Mimochodem jeho spoluobčané pěstují o podobě této planety různé verze. Je tu teorie ploché Země, která je na okrajích ohnutá jako převařená palačinka. Další rozšířenou teorií je Země s tvarem hrušky. Její stoupenci vedou dlouhodobý konflikt s těmi, kteří věří, že Země vypadá jako gigantický banán uhryznutý obří opicí. Nejoblíbenější teorie však uvádí, že forma Země se mění mezi kostkou a válcem - v závislosti na dnu v týdnu a postavení hvězd na obloze.

Když pan Playwood zjistil, že se všichni učenci žijící na Velkém stromě mýlí, chtěl se s nimi nejprve o svá zjištění podělit. Poté však pochopil, že znalosti o sférické podobě Země neovlivňují ani sklizeň, ani skokanské dovednosti nebo oblíbené recepty. Tyto znalosti by ovšem jistě ovlivnily jeho vztahy se spoluobčany. Všichni ti učenci tak budou muset přijmout skutečnost, že se jejich vnímání vesmíru ukázalo jako úžas šílenců. A to není příjemný pocit.

Pan Playwood si sice nechal svůj objev sám pro sebe, ale rozhodl se jej zvěčnit i v dřevěném glombu. Sebevědomí a netaktní lidé se pravděpodobně pokusí chytračit o názvu - tedy že by se měl psát jako glóbus a ne jako glombus. Ale pointa je v tom, že glombus a glóbus jsou dvě zcela odlišné věci.

Glóbus je jednoduchá sférická věc na stojánku, na níž jsou nakreslené kontinenty. Ovšem glombus… to je panečku něco mimořádného! Úžasná tvorba brilantní mysli, sestavená z jemných dřevěných kusů bez jediného hřebíku, umístěná na majestátním pódiu a řízená komplexním systémem ozubených kol. A když řeknete glóbus… pane bože, jak je můžete vůbec srovnávat?!

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D Puzzle Mr.Playwood
Záruka: 2 roky
Počet částí: 158
Typ: Sběratelský model
Věk: 14+
Velikost sestaveného modelu: 350 x 270 x 380 mm
Velikost balení: 447 x 280 x 64 mm
Materiál: Pískovaná překližka, Vosk, Dřevěné nápravy
Obalový materiál: Překližka, Lepenka, Smršťovací fólie

Glóbus MR.PLAYWOOD

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: